Oferujemy kompleksowy audyt bezpieczeństwa wewnętrznych systemów informatycznych Twojej firmy ukierunkowany na zapewnienie ochrony przed utratą i wyciekiem danych. Nasi specjaliści określą stan zabezpieczeń i sposób funkcjonowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa, wskażą potencjalne oraz już istniejące kanały wycieku danych z firmy, a następnie zaproponujemy konkretne rozwiązania.

Jakie korzyści płyną z audytu?

  • wiedza na temat faktycznego stanu bezpieczeństwa danych w firmie
  • zabezpieczenie Twojej firmy przed wyciekiem/kradzieżą danych
  • uszczelnienie i uporządkowanie systemu zabezpieczeń w sieci firmowej
  • możliwość równoczesnego wdrażania zabezpieczeń i usuwania luk bezpieczeństwa już w trakcie trwania audytu w trybie ‚on the go’
  • podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa danych i płynących z tego zagrożeń
  • możliwość odzyskania kontroli nad przepływem danych i ich bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie
  • zabezpieczenie przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem

 

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw z segmentu małych i średnich firm pragnących sprawdzić swój poziom bezpieczeństwa IT i zabezpieczać się przed wyciekiem lub utratą danych.

Jaki jest cel audytu?

Celem audytu jest przede wszystkim pomoc. Nie skupiamy się tylko na znalezieniu i wskazaniu błędów, a przede wszystkim szukamy i proponujemy Ci rozwiązania. Tworzymy je w porozumieniu z Tobą i osobami odpowiedzialnymi za IT w Twojej firmie. Pomożemy Ci uzyskać złoty środek pozwalający chronić dane firmowe przy jednoczesnej płynności i wydajności pracy.

Co zapewniamy?

Nadzór i konsultacje przy wdrożeniu wskazanych przez nas propozycji zakończone audytem wyjściowym i porównawczą analizą poziomu zabezpieczeń. Proponowany przez nas audyt ma charakter modularny i jest sprofilowany na potrzeby konkretnego klienta, zarówno w zakresie przedmiotu, jak i zakresu audytu.

Masz pytania? Zadzwoń do BOK (58) 661 45 28