ORGANY ŚCIGANIA I PROKURATURY

Nasza współpraca z policją i prokuraturą sięga 2008 r. Od tego czasu wykonaliśmy wiele ekspertyz i dostarczyliśmy opinii w szeregu dużych spraw dotyczących różnego rodzaju przestępstw.

Nasi pracownicy posiadają poświadczenia bezpieczeństwa ABW II stopnia i pełnią funkcje biegłych sądowych. Opinie przez nich przygotowywane mają wysoką wartość dowodową. Oprócz tego wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę szkoląc prokuratorów, sędziów i policjantów w zakresie informatyki śledczej i odzyskiwania danych.

Jeśli chcesz zlecić nam ekspertyzę skontaktuj się z nami.

FIRMY I INSTYTUCJE

Współpracujemy z firmami, korporacjami, instytucjami finansowymi i bankami, działami prawnymi i kancelariami. Za każdym razem gwarantujemy pełną poufność. Ekspertyzy dostarczane przez VS DATA posiadają wysoką wartość dowodową.

Jesteśmy w stanie sprawdzić lojalność Twoich pracowników, dokonać audytu legalności oprogramowania, przeprowadzić analizę powłamaniową.

Skontaktuj się z nami, jeśli podejrzewasz nadużycia lub przestępstwa dokonane za pomocą urządzeń elektronicznych.

OSOBY PRYWATNE

Pomożemy Ci, jeśli jesteś prześladowany w miejscu pracy lub ktoś ustawicznie i złośliwie naprzykrza Ci się, prześladuje lub zagraża Twemu bezpieczeństwu. Jeśli padłeś ofiarą cyberprześladowania (umieszczanie w Internecie materiałów godzących w Twoje dobre imię), możesz zlecić nam wykonanie ekspertyzy. Pamiętaj, że aby zdobyć dowody musimy mieć dostęp do komputera lub telefonu komórkowego, z którego ktoś Cię prześladuje. Często może być to Twój własny sprzęt, do którego ktoś uzyskał dostęp – fizyczny lub zdalny. Wykrywamy także oprogramowania szpiegujące zainstalowane w aparatach komórkowych.

Jesteśmy również w stanie pomóc udowodnić zdradę współmałżonka poprzez analizę zarówno komputera jak i telefonu, nawet jeśli dowody zostały skasowane.

Jeśli chcesz zlecić nam ekspertyzę skontaktuj się z nami.

Zobacz także:
Co można udowodnić?
Jak zabezpieczać dowody?
Proces informatyki śledczej

Straciłeś dane?
Nic straconego!