Umiejętności praktyczne, wiedzę i doświadczenie, które pracownicy VS Data zdobyli w takcie codziennej pracy z przypadkami utraty danych i sprawami informatyki śledczej potwierdzają zdobyte certyfikaty przyznawane w wyniku zdanych egzaminów.

Certyfikat GCFE

Certyfikat GCFE (Giac Certified Forensics Examiner). Certyfikacja GCFE jest potwierdzeniem umiejętności analizy systemu Windows i jego artefaktów.

Certyfikat CFCE

Certyfikat CFCE (Certified Forensic Computer Examiner) jest jednym z najwyżej ocenianych i rozpoznawalnych certyfikatów w branży informatyki śledczej.

Certyfikat CCE

Certyfikat CCE (Certified Computer Examiner) jest jednym z najważniejszych certyfikatów w branży informatyki śledczej i bezpieczeństwa informatycznego.

Certyfikat CCFE

Certyfikat CCFE (Certified Computer Forensics Examiner) potwierdza posiadanie podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej o zabezpieczaniu i pozyskiwaniu dowodów oraz analizie prowadzonej w informatyce śledczej.

Certyfikat CMFF

Certyfikat CMFF (Cellebrite Mobile Forensic Fundamentals) potwierdza posiadanie umiejętności w zakresie analizy urządzeń mobilnych z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

Certyfikat ACE®

Certyfikat ACE® (AccessData Certified Examiner®) świadczy o posiadaniu zaawansowanych umiejętności w zakresie technologii Forensic Toolkit. Przyznawany jest po zdaniu egzaminów sprawdzających wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Certyfikat CDRP

Certyfikat CDRP (Certified Data Recovery Professional) daje klientom gwarancję, że posiadająca go firma zatrudnia doświadczonych specjalistów i świadczy profesjonalne usługi odzysku danych.

Laur eksperta

„Laur Eksperta” to konkurs wyróżniający najlepsze produkty i usługi dostępne na polskim rynku. VS DATA  otrzymała nagrodę Znaku Jakości  w kategorii „Usługa IT” za Usługę Profesjonalnego Odzyskiwania Danych.

Pomorska Nagroda Jakości

Pomorska Nagroda Jakości promuje nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyczynia się podnoszenia poziomu organizacyjnego i technicznego firm regionu Pomorza, wspomagając je w konkurowaniu z innymi organizacjami w Europie.