Mac’i oraz iPhone’y czy iPad’y stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Nośniki fimry Apple także ulegają uszkodzeniom, a ich użytkownicy tracą dane. Tutaj też występują zagrożenia w postaci przypadkowego skasowania danych, uszkodzenia partycji czy też fizyczne uszkodzenia dysków twardych.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że stosowany w komputerach i laptopach firmy Apple system operacyjny Mac OS, oraz instalowany w urządzeniach mobilnych (iPhonach i iPadach) system iOS różnią się znacznie od powszechnie stosowanego systemu Windows, czy mniej popularnych Linuxa lub Unixa. Inny system operacyjny to inny system plików i sposób, w jaki dane są zapisywane, co w konsekwencji wymaga od firmy odzyskującej dane innych umiejętności.

Odzyskiwanie danych z systemów Mac OS oraz iOS wymaga nie tylko dobrej znajomości ich charakterystyki, ale także wyższych umiejętności technicznych, ponieważ producent stosuje w swych urządzeniach znacznie lepsze systemy zabezpieczeń. Firma VS DATA odzyskuje dane również z tych systemów. Posiadamy wykwalifikowany personel i dysponujemy narzędziami dedykowanymi do odzyskiwania danych z urządzeń pracujących pod systemami Mac OS i iOS (od najstarszych do najnowszych).

Pamiętaj!

Samodzielne próby odzyskania danych mogą doprowadzić do bezpowrotnej ich utraty. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnej pomocy.

TU ZGŁOSISZ UTRATĘ DANYCH

Straciłeś dane?
Nic straconego!