Oferowane przez VS DATA specjalistyczne szkolenia w zakresie odzyskiwania danych i informatyki śledczej charakteryzują się wysokim stopniem przydatności. Wykładowcami są praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach, którzy dzielą się ze słuchaczami własnym doświadczeniem, posiadaną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Program szkoleń został opracowywany przez specjalistów VS DATA uwzględniając specyfikę oraz potrzeby odbiorców. Cały czas jest rozszerzany o najnowsze rozwiązania i przykłady.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy szkolenia zarówno z odzyskiwania danych jak i informatyki śledczej. Od 2014 r. we współpracy z portalem niebezpiecznik.pl prowadzimy szkolenia z zakresu informatyki śledczej dedykowane specjalnie biznesowi.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH SZKOLEŃ?

  • zajęcia prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem
  • niewielkie grupy szkoleniowe
  • szkolenia potwierdzone certyfikatem
  • dedykowana oferta – ściśle dopasowana do potrzeb osób szkolonych

KOGO SZKOLIMY?

Do tej pory przeszkoliliśmy kilkuset prokuratorów, sędziów i policjantów. Z naszych szkoleń mogą korzystać biegli sądowi oraz prawnicy. Szkolenia dla przedstawicieli organów ściganie i sprawiedliwości organizujemy jedynie w ramach zorganizowanych grup zamkniętych. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z zakresu informatyki śledczej zapraszamy na nasze szkolenia oferowane wraz z portalem niebezpiecznik.pl.